Odlični na natjecanju iz engleskog jezika
Autor: Ana Huzjak, 18. 3. 2013.

Učenici naše gimnazije osvojili prva mjesta na županijskom natjecanju iz engleskog jezika.

26.veljače 2013. u OŠ Braće Radić u Koprivnici održano je županijsko natjecanje iz engleskog jezika na kojem su sudjelovali i našu učenici drugog i četvrtog razreda.

U kategoriji drugih razreda gimnazije natjecali su se učenici mentorice Lijljane Plazek-Bogojević te ostvarili izvrstan uspjeh- Klara Kolar osvojila je prvo, a Toni Matišev treće mjesto.

Učenici mentorice Ane Huzjak Kišivan, u kategoriji učenika četvrtih razreda gimnazije također su ostvarili odlične rezultate. Tako je Josip Bogat osvojio drugo mjesto, Lana Bogojević treće, Jelena Končar četvrto i Luka Kudumija osmo mjesto.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali u natjecanju!