R. E. A. D.

I živjeli su...do kraja svog života
Autor: Ana Huzjak, 23. 12. 2011.

23.12.2011. dramska skupina izvela novu predstavu.

U petak, posljednjeg dana nastave, učenici gimnazije dr. Ivana Kranjčeva na praznike su otišli s osmjehom na usnama, nakon što su pogledali novu predstavu koju je za njih i ostale posjetitelje priredila dramska skupina gimnazije. Predstava naziva "I živjeli su...do kraja svog života" je reinterpretacija šest bajki na nov i moderan način. U ovom su komadu učenici pokazali što dolazi nakon "i živjeli su sretno do kraja svog života"...Članovi dramske skupine odlično su odigrali svoje uloge i još jednom dobro nasmijali publiku.

Voditelj i scenarist: Ana Huzjak Kišivan, prof.

Svjetlo: Hrvoje Baltić, prof., Karmelo Domović, Mario Grdić

Zvuk: Antonio Ljubić, Ivan Škurdija

Dizajn plakata: Lucija Jakelić, Leopold Rupnik

Glumci: Klara Kolar, Anita Topljak, Blaž Capek, Kristina Filipović, Josip Bogat, Karlo Čmrlec, Marija Fucak, Matej Fucak, Antonia Janković, Dino Markač, Marta Mirović, Martina Petric, Alana Račan, Vedran Ritonja, Ivana Škriljak, Ela Ban, Lana Bogojević, Antonio Černeli, Tea Lukanec, Luka Kudumija, Antonija Magić, Tajana Pokec, Matea Sabolić, Magdalena Šabarić, Matea Lončar