R. E. A. D.

Božićna večera
Autor: Ana Huzjak, 25. 12. 2012.

Prvo polugodište ove školske godine završili smo na najljepši mogući način-predstavom Dramske skupine i pjesmom Djevojačkog zbora gimnazije.

U petak , 22.12.2012., Dramska skupina naše gimnazije uprizorila je predstavu „Božićna večera“, prema tekstu profesorice Ane Huzjak Kišivan. Predstava je prštala pozitivnom energijom koje se prenijela i na punu dvoranu Doma kulture, a učeničke dosjetke i improvizacije izazivale su mnogo smijeha i veselja kod publike. Ugodnoj božićnoj atmosferi uvelike je doprinjeo Djevojački zbor izvedbom veselih božićnih pjesama. „Ovo je prva uspješna suradnja Dramske skupine i Djevojačkog zbora koja bi mogla biti početak jedne lijepe božićne tradicije,“ rekla je voditeljica zbora, profesorica Ivana Jaklin.

Izvedbu pjesme „Sretan Božić svakome“, kojom je završena predstava, možete pogledati na sljedećoj poveznici: http://www.youtube.com/watch?v=ObBzPn53jw4v