22.11. pogledali smo "Dunda Maroja"
Autor: Zdravko Seleš, 23. 11. 2011.

U utorak, 22.11.2011. gotovo 160 učenika naše škole i petero njihovih nastavnika ( organizator Zdravko Seleš te Dušanka Vergić, Ana Huzjak-Kišivan, Martina Tišljar i Tomislav Ostojić) proveli su ugodnu i korisnu večer u Zagrebu pogledavši u kazalištu "Gavella" predstavu "Dundo Maroje" , najznačajnijeg hrvatskog komediografa Marina Držića. Drugi razredi upravo će ovih dana raditi Držića i "Dunda Maroja", a maturalnim razredima to je ponavljanje i priprema za maturu budući da se djelo nalazi na popisu djela koja će biti temom eseja na državnoj maturi.

Zdravko Seleš, prof.

P.S. Por esperantistoj jen mia teksto pri libro kun 18-tradukoj de granda komedio!

Priloženi dokumenti:
ONKLO_MAROJE.docx (26.72 KB)