preskoči na sadržaj

Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac

Login
Rasporedi sati
Važne stranice

Informacije
Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac bila je domaćin županijske smotre LIDRANO 2014. Smotra je održana 03. veljače 2014. 
      
Na županijskoj smotri sudjelovali su:
 
LITERARNI  RADOVI:
 
Osnovne škole: 
 
1. Evičino pismo ocu Miki, Anamarija Berta, 7. razred 
Voditeljica: Lidija Levačić Mesarov
Osnovna škola Ferdinandovac
 
2. Sličice moga djetinjstva, Ozana Brkić, 6. razred
Voditeljica: Marija Levak
Osnovna škola Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica
 
3. Pesek, Jan Jagušić, 2. Razred
Voditeljica: Ines Turk 
Osnovna škola Braća Radić, Koprivnica
 
4. Tri žene, tri svijeta, Ana Želimorski, 8. Razred
Voditeljica: Nikolina Sabolić
Osnovna škola Đuro Ester, Koprivnica
 
5. Zimsko jutro, Antonija Milinković, 7. razred
Voditelj: Josip Kosnica
Osnovna škola Grgura Karlovčana, Đurđevac
 
 
6. "Ljudi ne plaču jer su slabi, plaču jer su predugo bili snažni." (Johnny Depp)
Elena Sovar, 8. razred
Voditeljica: Martina Tumpa
Osnovna škola Ljudevita Modeca, Križevci
 
7. Kad tišina progovori, Zrinka Zagorec, 8. razred
Voditeljica: Danijela Zagorec
Osnovna škola Ljudevita Modeca, Križevci
 
8. Priča o virovskim bakama, Sara Ciganović, 8. Razred
Voditeljica: Katarina Franjo
Osnovna škola Prof. Franje Viktora Šignjara, Virje
 
9. Križevačka jesen, Emil Šatrak, 8. razred
Voditeljica: Andrea Katanović
Osnovna Škola Vladimir Nazor, Križevci 

Srednje škole: 

1. "Ne hodaj ispred mene, možda te neću slijediti…"(A.Camus), Ana Imbriovčan, 4. razred 
Voditeljica: Tina Jakopčić
Gimnazija DR. Ivana Kranjčeva Đurđevac
 
2. Dvije sekunde, dvojica, Robert Mehun, 4. razred 
Voditeljica. Nina Tadić
Gimnazija Fran Galović, Koprivnica
 
3. Iskoristi dan, Nera Kovač, 1. razred 
Voditeljica: Marija Milas 
Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga,  Križevci
 
4. Sjeta, Damir Jembrek, 1. razred 
Voditeljica: Danijela Vrtiprah
Obrtnička škola, Koprivnica
 
5. Svjedok, Luka Baričević, 3. razred 
Voditeljica: Gordana Juran-Ratković
Srednja škola Ivan Seljanec, Križevci
 
6. Zakaj plačem, Ana - Marija Patačko, 2. razred 
Voditeljica: Jasmina Rep
Strukovna škola Đurđevac

NOVINARSKI  RADOVI:

Osnovne škole:
 
1. Legendarni Mladen Kušec u OŠ Ferdinandovac, Doris Kudumija, 7. razred 
Voditeljica: Lidija Levačić Mesarov
Osnovna škola Ferdinandovac
 
2. Amalija Ernečić, Oko svijeta, 8. razred
Voditeljica: Marija Levak
OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica
 
3. Kazalište otvara nove svjetove, Antonela Vargić, 8. Razred
Voditeljica: Nikolina Sabolić
OŠ Đuro Ester, Koprivnica
 
4. Što smo različitiji, to smo više braća, Matea Koren, 8. razred 
Voditeljica: Martina Valec-Rebić
OŠ Ljudevita Modeca, Križevci
 
5. Josipovo ostvarenje snova, Dorotea Vrbančić, 8. Razred
Voditeljica: Marina Valec-Rebić
OŠ Ljudevita Modeca, Križevci
 
6. Život je lijep, Sofija Paša, 6. razred 
Voditeljica: Mirela Paša
OŠ Molve

Srednje škole:

1. Ma, bum ja to ispravil u drugom polugodištu!, Vedrana Strmečki, 1. razred 
Voditeljica: Nina Tadić
Gimnazija Fran Galović, Koprivnica
 
2. Bil sam nor za aeroplanima, Dino Davosir, 1. razred 
Voditeljica: Suzana Knežević
Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga, Križevci

RADIJSKE  EMISIJE: 

Osnovne škole:
 
1. Priprema, pozor, škola, Marija Ferčec, 6. razred 
Voditeljica: Danijela Tenčić
OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica
 
2. Djeca i reklame, Marija Ferenčak, 8. razred 
Voditeljica: Stojanka Lesički
OŠ Sveti Petar Orehovec

ŠKOLSKI LIST: 
 
Osnovne škole:
 
1. Krijesnice, Monika Horvat, 8. razred 
Voditeljica: Marija Levak
OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica
 
2. Leteći razred, Petra Balija, 8. razred 
Voditeljica: Nikolina Sabolić
OŠ Đuro Ester, Koprivnica
 
3. Zeljoteka, Doroteja Blažeković, 7. razred
Voditeljica: Sanja Danček
OŠ Koprivnički Bregi
 
4. Osnovac, Sofija Paša, 6. razred 
Voditeljica. Mirela Paša
OŠ Molve
 
5. Klinček, Katarina Pofuk, 8. razred 
Voditeljica: Stojanka Lesički
OŠ Sveti Petar Orehovec
 
6. Izvor, Matea Koren, 8. razred 
Voditeljica: Martina Valec-Rebić
OŠ Ljudevita Modeca, Križevci

Srednje škole:

1. FraNzine, Mirna Vengert, 3. razred 
Voditeljica: Nina Tadić
Gimnazija Fran Galović, Koprivnica

DRAMSKO-SCENSKI NASTUPI:
 
Osnovne škole:
 
Skupni:
 
1. Bajka o ribaru i ribici na novigradski način, Danijela Gabrić, 5. razred, Jurica Mićurin, 5. razred, Izabella Doris Panić, 5. razred, Dina Pavleković, 5. razred, Katja Pejić, 5. razred, Jelena Sučević, 5. razred  
Voditelj: Petar Picer
OŠ Blaž Mađer, Novigrad Podravski
 
2. Vuk na vratima, Fran Vlahović, Lucija Gucek, Marla Ana Hrpalo, Laura Kovačević, David Kuzmić, Martin Miloš, Mateja Ščuka, Tamara Šimunic, Jana Vinković, 2. razred
Voditeljica: Marijana Kralj
OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac
 
3. Bum Tomica, Domagoj Džanko 8. razred, Dora Gašparec 6. razred, Sara Križaj, 6. razred, Luka Matiša, 5. razred,  David Sobota, 7. razred
Voditeljica: Sanja Danček
OŠ Koprivnički Bregi
 
4. Neobično putovanje, Bruno Cenkovčan, 4. razred, Ena Halaček, 5. razred, Dorijan Ivančan, 4. razred, Arijana Jaković, 5. razred, Marta Kopričanec, 5. razred, Helena Vincek, 5. razred, Lea Vršič, 5. razred
Voditeljica: Dubravka Jaković
OŠ Molve
 
5. Juha od bundeve, Klara Apari, 7. razred, Carmen Berend, 8. razred, Mia Brkić, 8. razred, Petra Delić, 7. razred, Esther Lesičar, 8. razred, Marcela Vargić, 8. razred
Voditeljica: Tomislava Topolovec     
OŠ Vladimir Nazor, Križevci

Pojedinačni: 
 
1. Četiri tetke (Arsen Dedić), Teo Mesarov, 2. razred 
Voditeljica: Lidija Levačić Mesarov
Osnovna škola Ferdinandovac
 
2. To kaj sem odlučil (Velimir Chytil), Mihael Vugrin, 6. razred 
Voditeljica: Đurđa Majcen
OŠ Braća Radić, Koprivnica
 
3. Klet (Fran Galović), Vladimir Vondraček, 8. razred 
Voditeljica: Ana Matijević
OŠ Đuro Ester, Koprivnica
 
4. Doživljaj kojeg se sramim (Branka Primorac), Monika Valec, 5. razred 
Voditeljica: Martina Valec-Rebić
OŠ Ljudevita Modeca, Križevci
 
5. Pipi Duga Čarapa, ulomak Pipi kreće u školu (Astrid Lindgren), Mira Adamović, 3. razred
Voditeljica: Mira Adamović
OŠ Mihovil Pavlek Miškina, Đelekovec 
 
6. Lepa ti je Podravina (Miroslav Dolenec Dravski), Sara Kopričanec, 7. Razred
Voditeljica: Danijela Sunara-Jozek
OŠ Molve
 
7. Jesam li se zaljubila? (Sanja Pilić), Lea Hrženjak, 6. razred 
Voditeljica: Katarina Franjo
OŠ Prof. Franje Viktora Šignjara, Virje
 
8. Velik kao dijete (Enes Kišević), Leonardo Ferenčak, 5. razred 
Voditeljica: Mirjana Škvorc
OŠ Sveti Petar Orehovec
 
9. Petrica Kerempuh, (Miroslav Krleža), Fabijan Lončar, 8. razred 
Voditeljica: Emina Baričević
OŠ Sveti Petar Orehovec

Srednje škole:
 
1. Kostanj, (Fran Galović), Ana Lulić, 4. Razred
Voditelj: Zdravko Seleš
Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac
 
2. Kiosk (Dalibor Cvitan), Karlo Kekez, 4. razred 
Voditeljica: Lidija Novosel
Gimnazija Fran Galović, Koprivnica
 
3. O ljudskoj gluposti (Miroslav Krleža), Mihael Kramarić, 1. razred 
Voditeljica: Dubravka Šutalo-Kovačić
Gimnazija Fran Galović, Koprivnica
 
4. Ja ću graditi kako ja hoću (Anđelko Vuletić), Nikolina Lacković, 4. razred 
Voditeljica: Suzana Knežević
Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga, Križevci
 
5. Dječak i cvijeće (Henri Chopin), Ivan Kranjčić, 1. razred 
Voditeljica: Marija Milas
Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga, Križevci
 
6. Klopotec (Vladimir Miholek), Sanela Srevanoski, 2. razred
Voditeljica: Jasmina Rep
Strukovna škola Đurđevac
 
preskoči na navigaciju