Vjesti iz knjižnice
Kreativne gimnazijalke na radionici u Gradskoj knjižnici
Autor: Dušanka Vergić, 28. 10. 2015.

Na kreativnoj radionici koju su za naše učenike organizirale knjižničarke Gradske knjižnice Đurđevac  u suradnji s kreativnim učiteljem Zoranom Vidakovićem nastali su odlični radovi koje možete pogledati u Gradskoj knjižnici Đurđevac.

Učenice su oblikovale umjetničke knjige na temu Nikole Tesle budući da je ovogodišnja tema Mjeseca hrvatske knjige Međunarodna godina svjetlosti i tehnologija zasnovanih na svjetlu. Tema je vezana uz odluku Opće skupštine UN-a koja je 2015. godinu proglasila Međunarodnom godinom svjetlosti i tehnologije zasnovanih na svjetlu.

Na radionici su sudjelovale učenice 1.b razreda: Miljana Banjac,  Antonija Milinković, Viktorija Ćurić i Dorotea Karas zatim iz 3.a razreda:  Laura Lončar, Iva Krupski, Lana Lenardić i Lea Pavlović te  iz 4.b razreda: Sara Zvonar i Dana Seleš. Pohvaljujemo učenice i zahvaljujemo Zoranu Vidakoviću i Gradskoj knjižnici Đurđevac.

Slike možete vidjeti na Facebooku Gradske knjižnice  https://www.facebook.com/Gradska-knji%C5%BEnica-%C4%90ur%C4%91evac-177473143683/