Stipendiranje đurđevačkih gimnazijalaca-Rotary club Koprivnica
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 28. 11. 2014.

I ove godine Rotary club Koprivnica dodijeljuje dvije stipendije za  učenike đurđevačke gimnazije. Od predloženih 11 učenika, komisija je odlučila da su stipendisti,  učenici  Mario Kodba (4a) i Ivana Kovačić (4b) koji će primati  stipendiju tijekom ove školske godine.

Učenici u razrednim odjelima su predloženi na osnovu svojih dosadašnjih uspjeha (prosjek ocjena, rezultati na natjecanjima, bavljenje izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima) , socijalnog statusa te na osnovu mišljenja razrednog odjela i razrednika.

U ime roditelja i škole zahvaljujemo Roraty clubu Koprivnica na stipendiranju učenika.