Prezentacija projekta " Zajedno jači"
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 3. 2. 2015.

Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva i volonterska udruga „ Ruka u ruci“ suradničke su organizacije Udruge za pomoć osoba s mentalnom retardacijom Đurđevac u projektu „ Zajedno smo jači“ u sklopu programa Jačanje sposobnosti organizacija civilnog društva za pružanje socijalne pomoći.

U projektu „ Zajedno smo jači“ Udruga je partner s još četiri Udruge ( Udruga Srce Sv. Ivan Zelina, Udruga Sunce Novi Marof, Udruga Sv.Ana Lobor i Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Križevci).

Projekt se sastoji od niza edukacija namijenjenih zaposlenima, članovima Upravnog odbora, roditeljima i volonterima.

Članice Udruge  za pomoć osoba s mentalnom retardacijom i članice volonterske Udruge Ruka u ruci predstavit će učenicima, članovima Vijeća učenika Gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva i Strukovne škole Đurđevac program „ Zajedno smo jači“.

Prezentacija projekta je u srijedu, 4.veljače u uč.12 u 12.20.

Zainteresirani učenici, članovi volonterske Udruge Ruka u ruci, sudjelovati će na dvodnevnom seminaru u Sv. Ivanu Zelini ( 6.i 7.veljače) pod nazivom „ Paralelni svijet“.