Obilježen Dan planete Zemlje uz izlet na CPS Molve i sadnju bora!
Autor: Irena Tišljar, 22. 4. 2015.

Dan planete Zemlje obilježili smo boravkom u prirodi...Vrijedni dečki iz 4.b razreda su zasadili mladi bor uz želju da ozelenimo okoliš škole.
Poslije smo zajedno s gimnazijalcima iz Koprivnice i Čakovca išli razgledavati postrojenja CPS Molve. Zajednički izlet je jedna od nagrada INE Naftaplina za najuspješnije finaliste Junior Freshhh natjecanja.

Učenici su razgledali postrojenja CPS Molve I, II i III te kroz zanimljivu i stručnu prezentaciju naučili puno o proizvodnji i preradi prirodnog plina. Zahvaljujemo INI Naftaplinu na lijepom i edukativnom izletu uz želju za što više ovakvih druženja i natjecanja poput Junir Freshhh koja potiču kreativnost i analitičko te produktivno mišljenje.

Slike pogledajte ovdje te u fotogaleriji škole!