Sretno maturanti!
Autor: Nevenka Lončar, 5. 6. 2015.

U srijedu 3. lipnja 2015. u 17,00 sati održana je u holu škole svečana podjela svjedodžbi za maturante. Tom prigodom su se nazočnim roditeljima, učenicima i profesorima prigodnim riječima uz ravnateljicu Nevenku Lončar, obratili gosp. Željko Lacković, gradonačelnik grada Đurđevca, gosp. Thorsten Reiter , stručni savjetnik za Njemačku jezičnu diplomu iz njemačkog Središnjeg ureda za školstvo u inozemstvu.

Sretno maturanti!

Ova generacija maturanata je pohvaljena od strane Nastavničkog vijeća, ali i posebno od strane razrednica prof. Ane Huzjak Kišivan i prof. Dušanke Vergić. Ovim putem još jednom treba spomenuti njihove uspjehe: 22 učenika je sve četiri godine završilo razred s odličnim uspjehom:Nina Švaco, Martin Štefan, Katarina Sokač, Lara Seleš, Petra Lauš, Lina Kupsjak,Klara Kolar, Mario Kodba, Dinko Begić, Ivan Blažok, Alen Franjo, Ena Fusić, Magdalena Halusek, Nikolina Ivančan, Jerko Kanić, Veronika Kirin, Ivana Kovačić, Toni Matišev, Romana Matočec, Iva Radman, Ana Smes, Ana Vukres.

Na županijskim natjecanjima su učenici četvrtog razreda osvojili: prvo mjesto iz geografije

Ana Smes, prvo mjesto iz matematike Mario Kodba , prvo mjesto iz povijesti Klara Kolar, drugo mjesto iz geografije Leon Grgičin, drugo mjesto iz engleskog jezika Klara Kolar i treće mjesto iz biologije Martin Štefan. Osim toga su na međunarodnom natjecanju KLOKAN u proglašenih 10% najboljih u Hrvatskoj Mario Kodba i Bruno Drljanovčan. Naši maturanti su osim na svim natjecanjima bili aktivni u dramskoj grupi, u Comenius projektu, u ekološkim akcijama Zelena čistka, Eko-foto te vršnjačkoj skupini POINT i Djevojačkom pjevačkom zboru, a bili su i  marljivi suradnici školskog lista Jurek te su uspješno položili ispite za Njemačku jezičnu diplomu. Na kraju preostaje samo poželjeti im svima skupa da uspješno polože ispite na državnoj maturi i upišu željene fakultete. Sretno dragi maturanti!