Popis odlikaša u šk./god. 2014./15.
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 1. 7. 2015.

„Vrh izgleda kao da para nebo, a put koji vodi do vrha nazvan je ustrajnošću.“ Darvin

U ime Nastavničkog vijeća čestitamo učenicima na ostvarenom odličnom uspjehu.

Ravnateljica: Nevenka Lončar, prof.

1a razred

Razrednik: Tomislav Ostojić, prof.

Popis odlikaša: Dorotea Biškup, Lara Horvat, David Islam, Lana Popović i Marko Štefanić.

1b razred

Razrednica: Irena Tišljar, prof.

Popis odlikaša: Andrija Cestar, Luka Gregurek, Sara Kučinić, Lucija Miklić, Ivan Miletić, Lana Rončević i Klara Severić.

2a razred

Razrednik: Josip Horvat, prof.

Popis odlikaša: Tihana Ban, Katarina Dergez, Lara Jagić-Domović, Ilija Končar, Laura Lončar, Marija Petrović, Marta Pintarić, Luka Štefanić i Ana Vučak.

2b razred

Razrednik: Zdravko Leščan, prof.

Popis odlikaša: Miran Dorčec, Ivana Kolarić, Leonora Saliu, Pavao Šogorić i Lorena Švaco.

3a razred

Razrednica: Ljiljana Plazek Bogojević, prof.

Popis odlikaša: Bojan Ban, Lea Bobovčan, Ana Marija Kolar, Andreja Spitek, Dora Šandrovčan, Mato Štefanac i Tea Tončić.

3b razred

Razrednik: Hrvoje Baltić, prof.

Popis odlikaša: Adrijan Bogojević, Teo Jeftimov, Josip Šokec i Sara Zvonar.

4a razred

Razrednica: Ana Huzjak Kišivan, prof.

Popis učenika: Gabrijela Antoljak, Bruno Drljanovčan, Leon Grgičin, Mario Kodba, Klara Kolar, Lina Kupsjak, Petra Lauš, Ena Lukanec, Lara Seleš, Katarina Sokač, Martin Štefan, Nina Švaco i Anita Topljak.

4b razred

Razrednica: Dušanka Vergić, prof.

Popis učenika:

Dinko Begić, Ivan Blažok, Alen Franjo, Ena Fusić, Magdalena Halusek, Nikolina Ivančan, Jerko Kanić, Veronika Kirin, Ivana Kovačić, Toni Matišev, Romana Matočec, Monika Mihoković, Iva Radman, Ana Smes, Lucija Šerbeđija i Ana Vukres.