Međužupanijski stručni skup profesora kemije u đurđevačkoj gimnaziji
Autor: Irena Tišljar, 9. 9. 2015.

31.kolovoza 2015. godine u našoj gimnaziji održan je Međužupanijski stručni skup profesora kemije Bjelovarsko-bilogorske i Koprivničko-križevačke županije. Raspravljali smo o cjelovitoj kurikularnoj reformi, ovogodišnjem nastavnom planu i programu, elementima i kriterijima vrednovanja u nastavi kemije, budućim terenskim nastavama i suradnjom između škola s ciljem podizanja suradnje i izvanučioničke nastave. Nakon radionice o nastavnom planu i programu kemije u gimnaziji i strukovnim školama krenuli smo u posjet Kemijskom laboratoriju CPS Molve.

Prije same terenske nastave oko dvadesetak profesora kemije su o povijesti CPS Molve, radu postrojenja i suradnji škole na ekološkim projektima kroz zanimljivu prezentaciju i virtualnu šetnju Podravinom provele đurđevačke profesorice kemije Irena Tišljar i Vanja Čučković Makar.

Po postrojenjima CPS Molve i Kemijskom laboratoriju nas je provela ing. kemije Lidija Jaković kojoj u ime svih profesora kemije te naše voditeljice aktiva profesorice Gordane Pintarić Kovač zahvaljujemo na odličnoj prezentaciji i suradnji.

Slike pogledajte ovdje!