Nadolazeće aktivnosti u našoj školi...
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 12. 11. 2015.

U nastavku slijede aktivnosti u našoj školi ili aktivnosti u koje su uključeni učenici.

Dana, 11.11. (srijeda) - u 12.20 -13.10 (učionica 12)- ZA MATURANTE

Predavanje psihologinje Martine Majić o izboru zanimanja - informacije o CISOK centru Koprivnica  i mogućnostima individualnog testiranja i profesionalnog usmjeravanja maturanata

Dana, 13.11. (petak)- od 12.20

Dolazak učenika osmih razreda Osnovne škole Grgur Karlovčan Đurđevac s ciljem profesionalne orijentacije-sudjelovanje na nastavi

Tjedan od 9.-15.11. obilježavanje tjedna znanosti

Dana, 17.11. (utorak)-16.30  „ I u mom Gradu Vukovar svijetli“-obilježavanje dana sjećanja pada Vukovara. Okupljanje pred osnovnom školom.

Dana, 19.11. (četvrtak)- 13.10-13.55 (učionica 12)- ZA MATURANTE

Predstavljanje Hrvatskog vojnog učilišta - Petra Zrinski

Dana, 20.11. (petak)- predstavljanje privatnih fakulteta za zainteresirane učenike trećih i četvrtih razreda

12.20- Veleučilište VERN

13.10- ZŠEM

Dana, 20.11. (petak) -plesnjak u organizaciji 3b razreda ( 19.00-23.00)

„ Glow int he dark“

Od 15.11. do 15.12.- obilježavanje mjeseca borbe protiv  bolesti ovisnosti

Preventivni programi su sastavni dio Godišnjeg plana i programa škole i provode se tijekom cijele školske godine. Oni trebaju povećati znanje  i socijalnu kompetenciju za usvajanje i razvijanje komunikacije, odnosa s vršnjacima, samoučinkovitosti , vještine za odupiranje konzumiranja sredstava ovisnosti  i vještine odupiranja negativnim utjecajima okoline.

U mjesecu borbe protiv ovisnosti u svim razrednim odjelima  provodit će se radionice.

Velik broj radionica provode učenici naše škole, članovi vršnjačke podrške POINT.