Natjecanje u košarci za mladiće
Autor: Dušanka Vergić, 20. 11. 2015.

Gradsko  natjecanje u  košarci za mladiće održano  je 12.11.2015.u sportskoj  dvorani Strukovne  škole  Đurđevac. Učenici naše Gimnazije pobijedili su učenike Strukovne škole Đurđevac rezultatom 58:40

Za naš tim nastupili su:Bojan   Ban, Mato Štefanec i Matteo Bušić iz 4.a, Marko Hrženjak, Teo Jeftimov, Adrijan Bogojević i Dominik Cuzek iz 4.b, Lovro Molnar, Ilija Lončarić i Franjo Štefan iz 3.b, Andrija Cestar i Jakob Adaković iz 2.b i Matej Molnar iz 1.a i Lovro Šandrovčan iz 1.b. Najbolji strijelci bili su Marko Hrženjak i Bojan Ban. Učenici naše škole nastupati će na županijskom prvenstvu i predstavljati našu školu i Grad.

Čestitamo učenicima i voditeljici Ivančici Sabolić!