Bojan i David oduševili na državnom LiDraNu
Autor: Ana Huzjak, 8. 4. 2016.

Od 6. do 8.travnja, naši gimnazijalci David Islam i Bojan Ban predstavljali su našu regiju na državnoj smotri LiDraNo u Šibeniku.

LiDraNo je smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva na kojoj su nas David i Bojan predstavljali u kategoriji skupnog scenskog nastupa, izvevši recital „Al' nema veze“, autorski rad svoje mentorice, profesorice Ane Huzjak Kišivan. Njihov nastup odabran je kao najbolji u regiji, u konkurenciji grupnih scenskih nastupa Koprivničko-križevačke, Virovitičko-podravske i Bjelovarsko-bilogorske županije. Njihov nastup osvojio je publiku i žiri i na državnoj smotri te je izabran za ponovno izvođenje na svečanosti zatvaranja smotre.

U Šibeniku su učenici također dobili priliku družiti se sa svojim vršnjacima iz cijele Hrvatske te se upoznati s njihovim dramskim stvaralaštvom. Bilo je vrijedno iskustvo i za učenike i mentore. Pobjednički recital naše regije moći ćete pogledati prilikom svečanog otvorenja državnog natjecanja iz kemije u Domu kulture Đurđevac u ponedjeljak, 18.4. 2016. u 18 sati.