Članovi POINT-a i Dramske u osnovnim školama
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 25. 5. 2016.

Članovi vršnjačke podrške POINT su i ove školske godine zajedno s pedagoginjom  posjetili Osnovnu školu Ferdinandovac, Osnovnu školu Molve, Osnovnu školu F.V. Šignjar Virje, Osnovnu školu Ivan Lacković Croata Kalinovac i Osnovnu školu Grgura Karlovčana Đurđevac s ciljem profesionalne orijentacije. Radionice u 8.razredima  su vodili educirani  učenici (članovi vršnjačke podrške POINT) , a cilj radionica je jačanje komunikacijskih vještina. Nakon radionice učenici 8.razreda su imali prilike razgovarati sa srednjoškolcima o srednjoj školi.

U profesionalnoj orijentaciji su ove godine sudjelovale i članovi Dramske skupine koji su se u OŠ F.V.Šignjar Virje i u OŠ Grgur Karlovčan Đurđevac predstavili s recitalom „Al nema veze“.

Zainteresirani učenici 8.razreda iz Đurđevca su dva puta posjetili našu Gimnaziju. Prvi puta su imali  priliku sudjelovati na nastavi, a drugi puta vidjeti način provođenja preventivnih programa tako da vršnjaci vode sat.

Pohvaljujemo i zahvaljujemo učenicima koji su vodili radionice u 8.razredima na satovima razrednika.

Voditelji radionica članovi POINT-a: Andreja Spitek, Doroteja Klasan, Ivana Miletić, Gabriela Turković, Pavao Šogorić, Ana Pačko, Klara Račan, Ivana Kolarić, Paula Leščan, Dora Kudumija, Marija Petrović, Marta Pintarić, Ivana Dergez, Ana Ređep i Lovro Molnar.

Članovi Dramske: Bojan Ban i David Islam

Slike su u Foto galeriji