Književnost u kutiji šibica
Autor: Dušanka Vergić, 17. 11. 2016.

U srijedu,17.11. je  jedanaest naših učenica bilo na radionici  Zorana Vidakovića "Književnost u kutiji šibica" . To je bila zadnja aktivnost u obilježavanju ovogodišnjeg Mjeseca knjige.

Ove godine učenici naše škole su sudjelovali u kvizu Knjižuljenje, bili su na Tulumu s(I)ova u Virju,družili se sa piscima u sklopu Galovićevih jeseni, slali svoje radove na natječaju za Najbolji selfie u knjižnici...
Radove učenica Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva možete vidjeti u Gradskoj knjižnici Đurđevac,  atmosferu i nastanak radova na fotografijama na facebook stranici Gradske knjižnice Đurđevac.