CARNet dostavio prvi paket opreme
Autor: Tomislav Ostojić, 24. 11. 2016.

Sa zadovoljstvom možemo se pohvaliti kako je CARNet s dobavljačem KingICT-om dostavio prve tablete, hibridne laptope i laptope unutar projekta e-Škole u našu školu.

Unutar projekta e-Škole naša škola je odabrana zajedno s 150 ostalih škola u hrvatskoj kako bismo kroz pilot projekt poboljšali rad u školama te ih kroz tehnologiju uveli u 21 stoljeće.

U prvoj predaji opreme škola je dobila na korištenje:

• 5 hibridnih laptopa (STEM područje)
  • 18 laptopa za sve ostale nastavnike
  • 3 laptopa za stručne suradnike

Oprema je vrhunske kvalitete i izuzedno je okrenuta prema radu u školi jer su razvijani za tu namjenu.

Slijedeći dolazak je oplemenjivanje računalne mreže škole i bolji pristu Internetu za učenike i nastavnike kroz korištenje eduroam sustava prijave u mrežu.