Vježbom protiv ovisnosti
Autor: Irena Tišljar, 9. 12. 2016.

Đurđevački gimnazijalci na poseban način obilježili su Mjesec borbe protiv ovisnosti. U četvrtak, 08. prosinca 2016.vođeni profesorima TZK Ivom Kožarić i Matkom Fučekom učenici su u sklopu projekta "Zajedno protiv pušenja" sudjelovali u akciji "Vježbom protiv ovisnosti". Radile su se kardio vježbe čiji je cilj poboljšavanje brzine i agilnosti, snage i izdržljivosti organizma. Ujedno smo na taj način ponovno naglasili da je prevencija ovisnosti i očuvanje zdravlja najbolji korak prema zdravom načinu života.

Iznimno je važno ranom prevencijom ovisnosti potaknuti mlade ljude na razmišljanje o posljedicama koje nastaju zbog ovisnosti te im ponuditi kvalitetne načine kako kreativno i dobro ispuniti slobodno vrijeme te ga usmjeriti prema zdravoj i kvalitetnoj budućnosti.

Slike vježbanja pogledajte u fotogaleriji ili ovdje!