Izvrsni rezultati natjecanja Best in Deutsch - rezultat kvalitetnog rada i učenja
Autor: Nevenka Lončar, 2. 2. 2017.

Nakon prošlogodišnjeg izvrsnog 10. mjesta na međunarodnom natjecanju „BEST in English“ ove školske godine su na međunarodnom natjecanju „BEST in Deutsch“ održanom 23. 11 .2016 godine učenici naše škole postigli  izvrsno 11. mjesto sveukupnom poretku od ukupno 211 škola, dok smo u Hrvatskoj na 2. mjestu od sveukupno 8 škola.

U pojedinačnom poretku učenika Seline Stankir je na visokom 33. mjestu, Marija Šolinić na 98., Sara Rončević na 105., Leonora Saliu  na 127. te Lorena Švaco na 237. od ukupno 2944 sudionika.

Zbog izvrsnog rezultata naših učenika posjetili su nas 2. 2. 2017. u 14,00 sati organizatori natjecanja iz Češke i održali kratku prezentaciju te diseminaciju rezultata ovog međunarodnog online natjecanja iz njemačkog i engleskog jezika, a učenice Seline Stankir i Marija Šolinić primile su priznanja.

Ovoj maloj svečanosti u Gimnaziji dr. Ivana Kranjčeva nazočili su osim učenika iz svih razreda naše škole i profesorice njemačkog jezika Lelija Štauber, Silvija Domović i Nevenka Lončar, te iz engleskog jezika Ljiljana Plazek Bogojević.

Ana Huzjak Kišivan, profesorica engleskog jezika koja je provela ovo online natjecanje također i iz engleskog jezika, ovaj tjedan se nalazi na multilateralnom susretu zajedno s Erasmus+ timom profesora i učenika naše škole u Bodenu u Švedskoj.