Održana županijska smotra LiDraNO 2017. Koprivničko-križevačke županije
Autor: Nevenka Lončar, 18. 2. 2017.

U petak 17. 02. 2017. održana je županijska smotra  LIDraNo 2017. u Domu kulture Đurđevac. Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva je bila domaćin sudionicima LiDraNa 2017.u nekoliko kategorija: skupnih i pojedinačnih dramsko-scenskih nastupa, literarnog i novinarskog stvaralaštva te školskih listova i radio emisija. Na smotri je sudjelovalo 100 učenika, 40 mentora iz 21 osnovnih i srednjih škola Koprivničko-križevačke županije  i 10 članova povjerenstava. Na početku smotre sudionicima se obratio gosp. Ivan Pal, dožupan Koprivničko-križevačke županije i gđa Jadranka Švaco, predstavnica Grada Đurđevca u ime gospodina gradonačelnika Željka Lackovića. Zahvaljujem svima na ugodnom druženju, suradnicima na podršci i pomoći. U privitku se nalazi izvješće, popis sudionika i uvodni govor ravnateljice Nevenke Lončar.

Čestitam svim sudionicima na kreativnosti i uspješnom sudjelovanju, posebno predloženima za državnu smotru LiDraNO 2017.

Posebna čestitka  dramskoj skupini Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac i njihovoj mentorici Ani Huzjak Kišivan.

Priloženi dokumenti:
Izvjesce_smotre.pdf (442.74 KB)