LEADER – učim i sudjelujem
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 7. 4. 2017.

U srijedu, 05.04.2017. godine učenici Gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac posjetili su LAG „PODRAVINA“ u okviru projekta LEADER – učim i sudjelujem, kojega LAG provodi u suradnji s Gimnazijom. Projekt je to kojim se mlađe naraštaje s područja LAG-a nastoji animirati i upoznati s Programom ruralnog razvoja RH 2014-2020.
Za učenike i njihovu profesoricu Mariju Hodalić Peradin održana je radionica kroz koju su se upoznali s djelovanjem LAG-a „PODRAVINA“, Lokalnom razvojnom strategijom i načelom LEADER-a „odozdo prema gore“. Također su kroz interaktivno sudjelovanje na radionici došli do zajedničkih ideja kako riješiti njihove probleme u lokalnoj zajednici. Na kraju radionice posjetile su nas i ravnateljica gimnazije profesorica Nevenka Lončar i pedagoginja profesorica Jasna Horvat Vlahović.

Više o dojmovima s radionice u prilogu...

Priloženi dokumenti:
LAG_radionica.docx (75.24 KB)