Prva nagrada na Međunarodnom natjecanju - bravo za Petru Cik!
Autor: Nevenka Lončar, 20. 11. 2017.

Učenica naše škole, Petra Cik polazi paralelno i pripremni razred srednje Umjetničke škole „Fortunat Pintarić“, smjer solo pjevanje, te već postiže izuzetno zapažene rezultate na raznim školskim manifestacijama, priredbama i natjecanjima.

Petra Cik je od 10. 11. 2017. do 12. 11.2017. sudjelovala na velikom Međunarodnom natjecanju „Vera Kovač Vitkai“ koje je održano u Novom Sadu, gdje je osvojila respektabilnu prvu nagradu s maksimalnim brojem bodova u svojoj kategoriji čime se plasirala na završni Gala koncert. Svojim uspjehom apsolutno pridonosi ugledu obiju škola te gradova Koprivnice i Đurđevca, obavijestila nas je gđa Ariana Šandl, ravnateljica Umjetničke škole „Fortunat Pintarić“ iz Koprivnice.

Što reći na kraju? Bravo Petra! Čestitam u ime nastavnika i učenika Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac.