Najava predavanja prof.psihologije Milana Čapalije
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 27. 11. 2017.

U organizaciji Povjerenstva za suzbijanje zlouporabe droga Koprivničko-križevačke županije i srednjih škola Đurđevac najavljujemo predavanje prof.mr.specijalista kliničke psihologije Milana Čapalija za predstavnike svih razreda Gimnazije Dr.Ivana Kranjčeva Đurđevac i Strukovne škole Đurđevac. Na samom početku predavanja, prisutne će pozdraviti dožupan Ratimir Ljubić koji je ujedno i predsjednik Povjerenstva. Učenici će tijekom jednog školskog sata imati priliku slušati o "Izazovima i rizicima odrastanja" od osobe bogatog iskustva iz područja kliničke psihologije, prof.Čaplije zaposlenog u Općoj bolnici Koprivnica.

Predavanje za sve učenike će se održati u 13.10 u učionici 12.