Poziv na program "Moj trenutak inspiracije"-19.4.u 16.00 sati
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 13. 4. 2018.

U prilogu se nalazi Pozivnica za program "Moj trenutak inspiracije" koji će se održati 19.travnja 2018.u 16.00 u Domu kulture.

"Tajna nezadovoljstva je u dokolici…lijek je baviti se nečim".

Način provođenja slobodnog vremena je jedna od određujućih karakteristika stila života, a kada su u pitanju srednjoškolci, to je vrijeme kada mladi ljudi imaju vremena za slobodni izbor i osobni razvoj. Za mlade ljude kao da i nema važnijeg vremena od slobodnog vremena. To je vrijeme kada otkrivaju tko su, što vole ili ne vole i što žele postati. To je vrijeme u kojem biraju aktivnosti i druže se s vršnjacima sličnih interesa. To je vrijeme u kojem  ne uče za ocjenu, a stječu nova znanja i vještine. To je vrijeme u kojem napreduju u skladu sa svojim sposobnostima i afinitetima. To je vrijeme koje ima tri važne funkcije: odmor, zabavu i razvoj osobnosti.

Ovo je prilika da vidimo  dio onog čime se bave mladi ljudi u slobodno vrijeme.

Priloženi dokumenti:
Pozivnica.docx (287.96 KB)