Za nagradu najboljima - izlet u Zagreb i predstava u kazalištu Komedija
Autor: Nevenka Lončar, 24. 4. 2018.

Članice Djevojačkog zbora Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac, članovi dramske skupine i

članovi za vršnjačku podršku POINT bili su jučer, 23. 4. 2018. na poludnevnom izletu u Zagrebu. Za glazbene i pjevačke te glumačke uspjehe nagradio ih je grad Đurđevac još prošle godine, ali su tek sada našli prigodan termin.Učenici i mentorice Jasna Horvat Vlahović, Ivana Senjan i Ana Huzjak bili su u kazalištu Komedija na predstavi „Faraon iz Ilice je mrtav“ (redatelj: Krešimir Dolenčić, autorica romana: Milana Vuković Runjić, autorica dramatizacije: Ana Tonković Dolenčić, autor glazbe: Ivan Josip Skender). Zahvalni učenici vratili su se veseli i puni dojmova u kasnim satima. Bila je to još jedna prigoda za veselo gimnazijsko druženje i kvalitetno provedeno slobodno vrijeme.