Naša Petra Cik - prva na međunarodnom natjecanju iz solo pjevanja!
Autor: Nevenka Lončar, 26. 4. 2018.

Petra Cik, učenica 2.a razreda Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac i

marljiva i uspješna učenica Glazbene škole „Fortunat Pintarić“  osvojila je

Prvo mjesto na 23. Međunarodnom natjecanju solo pjevača u Splitu u I. kategoriji.

Samozatajna učenica koja je skromno razrednici predala ispričnicu za izostanak s redovne

nastave „jer je bila na natjecanju“, tek je na pitanje kako je bilo, skromno odgovorila

da je bilo dobro.

Draga Petra, kako dobro? Pa to je izvrsno, lijepo i vrijedno međunarodno priznanje!!!

Petra Cik se sve češće pojavljuje kao solo pjevačica na izložbama, promocijama, a na proslavi obilježavanja 25. obljetnice Koprivničko-križevačke županije dojmljivo je otpjevala je himnu i još jednu kompoziciju. Njena izvedba je oduševila nazočne, a mnogi su se pitali tko je nova pjevačka  zvijezda.

Draga Petra, tek si krenula u pjevačke vode, a uspjeh za uspjehom se niže. Čestitke sa svih strana!

Ponosno navijamo za tebe i tvoje nove uspjehe!