Gimnazijalci u Osnovnoj školi Đurđevac
Autor: Ana Huzjak, 19. 2. 2020.

Danas, u srijedu 19.veljače, naši su gimnazijalci posjetili Osnovnu školu Đurđevac te učenike osmih razreda upoznali s radom naše gimnazije.

Predstavnici dramske skupine i Erasmus+ projektnog tima razgovarali su s učenicima o onome što već znaju o Gimnaziji dr.Ivana Kranjčeva i čemu se vesele kao budući srednjoškolci. Profesorica Ana Huzjak i članovi Erasmus+ projektnog tima predstavili su međunarodne projekte W.A.T.E.R. i IMAGINE koji su se provodili u školi, projekt CREATE koji je u tijeku te dva nova projekta koje gimnazija prijavljuje ove godine. Za kraj su članovi dramske skupine izveli popularni recital Al'nema veze koji svaki put iznova nasmije publiku svojom pričom o dobrim dečkima. Veselimo se novoj generaciji đurđevačkih gimnazijalaca!