Stručni suradnici pedagozi posjetili Đurđevačke peske i mali zološki vrt Đurđevcu
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 8. 7. 2020.

Stručni suradnici pedagozi srednjih škola Bjelovarsko-bilogorske i Koprivničko-križevačke županije su 6.srpnja 2020.g. održali svoje Vijeće u sklopu kojeg su uz radni dio stručnog usavršavanja posjetili Geografsko-botanički rezervat Đurđevačke peske uz stručno vodstvo savjetnice Irene Tišljar, prof.biologije i kemije. Uz Hrvatsku saharu posjetili su i mali zološki vrt uz stručno vodstvo Damira Hodalića te Stari grad Đurđevac.

Ovo je bila prilika za još jedno stručno usavršavanje i upoznavanje ponude našeg Grada. Zahvaljujemo djelatnicama Turističke zajednice Grada Đurđevca i Javnoj ustanovi za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode na području Koprivničko-križevačke županije na gostoprimstvu i pomoći oko organizacije skupa.

Voditeljica skupa i voditeljica MŽSV-a:

Jasna Horvat Vlahović, prof. savjetnica

Priloženi dokumenti: