Čestitke volonterkama
Autor: Dušanka Vergić, 15. 4. 2014.

U subotu,12.4.2014. u Gradskoj knjižnici Đurđevac članice Udruge volontera Ruka u Ruci: Veronika Kirin, Monika Mihoković i Lucija Šerbeđija (učenice 3b razreda Gimnazije) i predsjednica Udruge Maja Islam su predstavile: „Međugeneracijske dijaloge“-knjižicu koja je nastala kao rezultat posjeta spomenutih volonterki staračkim domovima. U knjižici su zapisane zavičajne zagonetke i pjesme te stare fotografije s ciljem da se sačuvaju ta zavičajna blaga. Fotografije volonterki prilikom posjeta štićenicima staračkih domova izradili su Krunoslav Heidler i Anja Marušić (učenica 4b razreda).

Rad Udruge podržao je i pohvalio gradonačelnik Željko Lacković i ravnateljica Gradske knjižnice Antonija Šikulec. Čestitke vrijednim volonterkama i njihovim voditeljicama Maji Islam, Meliti Franičević i Jasni Horvat Vlahović.

Više fotografija možete vidjeti na facebook stranici Gradske knjižnice Đurđevac!