Pohvala gimnazijalkama za pomoć oko festivala Kukuriček
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 26. 6. 2014.

U nedjelju, 22.lipnja  u dvorani Strukovne škole Đurđevac održan je 12. Međunarodni dječji festival Kukuriček. Učenice Gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac i Strukovne škole Đurđevac bile su domaćice gostima.

Pohvaljujemo sve učenice koje su cijeli dan pomagale od dočeka i animiranja gostiju izvođača  do prikupljanja i zbrajanja ulaznica za nagradu publike.

Naše gimnazijalke koje su pomagale oko završne manifestacije su učenice 1. I 2.razreda: Ivana Kovačić, Marija Šolinić, Laura Lončar, Dora Benšić, Ana Miklaušić, Sara Samardžić, Stela Mihaldinec, Veronika Zglavnik, Silvija Jelušić  i Ana Ščuka.

U foto galeriji se nalaze slike naših vrijednih volonterki u majicama  koje su poklon Organizacijskog odbora.