Pročitajte kako su pisale vaše profesorice kad su bile moje učenice
Autor: Zdravko Seleš, 23. 11. 2011.

U mojoj arhivi ima zanimljivih školskih zadaća i literarnih radova koji su išli na međuopćinske, županijske, bili predloženi na državni Lidrano, a jedan se tamo i našao. Već neko vrijeme planiram nešto od toga objaviti na našim školskim stranicama, a za početak sam se odlučio za dva rada vaših profesorica koje su bile moje učenice: Ane Huzjak i Martine Tišljar (donedavno Babec). Pročitajte!

P.S. Danas (četvrtak, 24.11.) sam u svojim ormarima u školi našao još jedan tekst AneHuzjak pa zahvaljujem Toniju Cestaru što ga je odmah danas prekucao tako da i njega možete pročitati. Planiram srediti i druge starije tekstove, koje nemam u kompjutoru, pa ih onda objaviti. Očekujem i vaše komentare!

Prof. Zdravko Seleš