Započeo je jubilarni 15. EkoFoto natječaj!
Autor: Irena Tišljar, 3. 10. 2023.

"Vi vidite stvari i pitate "ZAŠTO?", a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam "ZAŠTO NE?" George Bernard Shaw
15 godina zaredom ova zanimljiva misao je ideja vodilja u gimnazijskom EkoFoto natječaju. Cilj EkoFoto natječaja je uočavanje promjena u prirodi, proučavanje posebnosti zavičaja s naglaskom na tradiciju, bogatu i zanimljivu povijest, te prirodno-geografske karakteristike koje ostaju zabilježene u prolaznosti trenutka odnosno ekofotografijama.

Naš novi gimnazijski EkoFoto natječaj započinjemo najuspješnijim fotografijama naših učenika od prošle školske godine.

Autori najuspješnijih fotografija su: Mia Ivančić, 2.a, Sara Vršić, 2.a, Matija Špoljar, 2.a, Lucija Vukres, 3.b, Mariana Rođak, 4.b i Nika Švaco, 4.b

Čestitamo svim autorima fotografija na kreativnosti i entuzijazmu prilikom proučavanja prirode i čuvanja njenih posebnosti! Potičemo i pozivamo sve učenike đurđevačke gimnazije da se uključe u novi EkoFoto natječaj u kojem od listopada do svibnja tijekom školske godine biramo najuspješnije eko fotografije mjeseca od kojih se biraju ekofotke godine.
U ovoj školskoj godini očekuju nas izložbe učeničkih eko fotografija i radionice. Svoje fotografije možete slati na mail: irena.tisljar49@gmail.com!