Obilježen Europski dan jezika!
Autor: Irena Tišljar, 3. 10. 2023.

U utorak, 26.9.2023. je u našoj školi obilježen EDJ (Europski dan jezika), a tom smo prigodom ugostili našu bivšu učenicu i polaznicu fakultativnog DSD- programa, Josipu Kadežabek, danas studenticu farmacije u Grazu.
Josipa je govorila o svojim iskustvima studija u inozemstvu, konkretnoj primjeni DSD-diplome i potaknula učenike na učenje njemačkog jezika i otvorenost novim izazovima. Zahvaljujemo joj na inspirativnoj priči i gostovanju u našoj školi i želimo joj još puno uspjeha, lijepih iskustava, novih poznanstava, vedrine i smijeha tijekom studija! Viel Glück und ein großes Dankeschön!