BOŽIĆNA ČESTITKA PROF. SELEŠA
Autor: Zdravko Seleš, 23. 12. 2011.

Svim na Zemlji mir, veselje!

Posebno mojim učenicima, bivšim i sadašnjim, kao i kolegicama i kolegama, ali i svima ostalima kojima nudim na čitanje tekstove o Božiću iz  moje arhive najboljih školskih zadaća.

To je samo najava budućeg objavljivanja najboljih školskih zadaća iz ranijih godina, koje su nekad bile samo pročitane na satu, zatim su ih mogli pročitati i drugi s oglasne ploče u razredu, a posljednjih ih godina objavljujem na internetu. Upravo sam, pripremajući ove tekstove shvatio da, nažalost, čuvam tek petnaestak starijih zadaća, onih iz devedesetih, a tek mi je kompjutorska arhiva u 21. stoljeću omogućila sačuvati više toga.

Ipak, nadam se da ćete u narednim mjesecima zaviriti na naše školske stranice jer je vrlo zanimljivo s odmakom čitati te zanimljive tekstove. Javite mi se i s komentarima!

Srdačan pozdrav svima!

Prof. Zdravko Seleš