Čestitke i obavijesti
Autor: Zdravko Seleš, 26. 12. 2013.

Prvo, svim bivšim i sadašnjim učenicima te kolegicama i kolegama želim čestitati Božić i zaželjeti sve najboljeu novoj godini. Čestitka je u prilogu!

Podsjećam i obavještavam:

1. Natječaj za rad posvećen Franu zatvaramo s krajem godine, imate jeoš nekoliko dana da pošaljete radove. Nosilac natječaja je Gradska knjižnica Đurđevac, gdje ćemo u drugoj polovici siječnja predstaviti najbolje radove i prvi obilježiti 100-godišnjicu smrti Frana Galovića - predstavit ćemo kalendar - plakat poezije đurđevačkog ogranka Matice hrvatske, a nastupit će i polovica recitatora s natjecanja "Prizavamo Frana 2013".

2. Literarne radove (pjesme, priče, ...) za Lidrano 2014. (domaćini smo županijskog natjecanja) pošaljite do 10. siječnja.

3. Dodatno sam uredio najbolje 1. školske zadaće i stavio nove upute o oblikovanju teksta uz svoju e-mail adresu. Molim da se svi pridržavaju tih uputa!

Priloženi dokumenti:
Cestitka_2014..pdf (154.43 KB)