Ponude

Gimnazijalci u Zagrebu
Autor: Dušanka Vergić, 17. 11. 2014.

U petak (14.11.2014.) je 150 učenika naše škole u pratnji 5 nastavnika posjetilo Zagreb.

Maturanti su posjetili 19. Smotru Sveučilišta u Zagrebu  u prostorima Studentskoga centra.Uz 33 sastavnice Sveučilišta u Zagrebu (fakultete i akademije) predstavljali su se i drugi sudionici iz Hrvatske i inozemstva - sveukupno oko sedamdeset sudionika. Maturanti su dobili informacije iz prve ruke, a nastavnici su susreli svoje bivše učenike.                                       Nakon toga gledali smo film „Različita“ koji se temelji na popularnom romanu Veronice Roth. Triler smješten u budućnost gdje je svijet podijeljen u frakcije prema tipovima pojedinih osobnosti. Glavni lik Beatrice „Tris" Prior je Različita.                                                                        Na kraju smo posjetili Interliber i  INFO, a zainteresirani su išli i na Infogamer i sajam glazbe i multimedije.                                                                                                                                               Učenicima 4b razreda putovanje je bilo nagrada jer su za prošlu školsku godinu bili proglašeni najboljim razredom.  Putovanje je organizirao profesor Tomislav Ostojić.