Projekcija filma Roberta Knjaza „Razmisli-treba znati stati“
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 17. 3. 2015.

Dana 26.ožujka (četvrtak) 2015.u trajanju od 12.30-13.30 održat će se projekcija filma „Razmisli-treba znati stati“ i obraćanje govornika   dr. Slobodanke Keleuva (Pomoćnice ravnatelja Zavoda za hitnu medicinu Grada Zagreba)  i Mirele Priselac Remi  u organizaciji Zagrebačke pivovare.

U dogovoru s predsjednikom Povjerenstva za suzbijanje zlouporabe droga Koprivničko-križevačke županije, dožupanom Ivanom Palom, projekcija je namijenjena  učenicima 1.razreda srednjih škola iz Đurđevca te učenicima 8.razreda osnovnih škola iz Đurđevca, Virja,  Kalinovca, Molvi, Ferdinandovca i Kloštra Podravskog i zainteresiranim profesorima, te članovima Povjerenstva.

Zagrebačka pivovara je svjesna svoje odgovornosti i obveze u društvu u kojem djeluje osmislila  dugoročni projekt koji se bavi različitim temama vezanim uz zloupotrebu alkohola, od neprihvatljivosti konzumiranja alkohola i vožnje, problema dostupnosti alkohola maloljetnicima i dr. Film autora Roberta Knjaza ( u trajanju od 18 minuta) malodobnim osobama na razumljiv i prihvatljiv način obrađuje ovu važnu temu I šalje jasnu poruku. Film je namijenjen učenicima osnovnih i srednjih škola jer se u toj dobi na njih može na ovaj način  više utjecati.

Zamjenik Župana i predsjednik Povjerenstva : Ivan Pal, prof.

Koordinatorica i voditeljica ŽSV-a preventivnih programa:Jasna Horvat Vlahović, prof.