Rafting-nagradni izlet
Autor: Ana Huzjak, 12. 5. 2015.

U četvrtak, 30. travnja 2015., četrdesetero avanturističinih učenika i dvije entuzijastične voditeljice uputili su se na rafting pustolovinu u Brod na Kupi.

Nakon godine pune raznih projekata, uspjeha na natjecanjima i hvalevrijednih akcija, Gimnazija Dr.Ivana Kranjčeva odlučila je svoje najaktivnije i najbolje učenike nagraditi izletom. Pripadnici Vijeća učenika, skupine POINT, Dramske skupine, projekta R.E.A.D. te učenici koji su ostvarili najbolje rezultate na županijskim natjecanjima, brzo su se dogovorili da za svoju nagradu žele isprobati nešto novo i izazovno. Ideja je brzo realizirana i tako smo posljednji dan travnja proveli u Brodu na Kupi ili točnije rečeno, u samoj Kupi. Gimnazijalci su se pokazali kao neustrašiva ekipa, koja se ne boji ni hladne vode ni fizičkih izazova poput veslanja. Bio je to dan koji će svim sudionicima ostati u dugom i lijepom sjećanju. Čestitke svim marljivim i neumornim učenicima koji su s nama zdušno i s veseljem surađivali i pomogli nam u ostvarivanju vrijednih rezultata i ove školske godine.

Ana Huzjak Kišivan, prof. i Jasna Horvat Vlahović, prof.

Slike se nalaze u fotogaleriji