Tim učenika projekta IMAGINE
Autor: Ana Huzjak, 20. 9. 2016.

Nakon selekcijskog procesa održanog u petak, 16.rujna, objavljena je lista učenika koji će biti nositelji projekta IMAGINE Erasmus+ programa.

Selekcijski proces sastojao se od tri dijela: ankete koja je ispitivala stavove i mišljenja, motivacijskog pisma na hrvatskom jeziku te predstavljanja učenika na engleskom jeziku. Učenici su kroz selekcijski postupak prošli anonimno, tj. koristeći zaporke. Ocjenjivači u procesu bili su Tomislav Ostojić, Dušanka Vergić i Ana Huzjak Kišivan. Za učenički tim odabrano je 19 učenika prema uspjehu u selekcijskom procesu. Sam projekt predvidio je 16 učeničkih mobilnosti, no nastavnički tim se usuglasio oko ušteda u projektu koje će rezultirati većim brojem učeničkih mobilnosti.

Ukoliko bude mogućnosti, nadamo se da ćemo kroz donacije i potporu lokalne zajednice moći omogućiti mobilnosti za još veći broj učenika jer ukupni broj od 31 prijavljenog učenika pokazuje visoku motiviranost učenika za ovakvu vrstu rada.

Ovim putem pohvaljujemo sve učenike koji su se odlučili pokazati svoje sposobnosti i motivaciju kroz selekcijski proces.

Učenički tim projekta IMAGINE Erasmus+ programa:

1.razred

1. Jan Fusić