Gost predavač iz Južne Koreje
Autor: Ljiljana Bogojević Plazek, 29. 11. 2016.

Dana, 25.11.2016. gost učenika 1a i 1b razreda Gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac bio je gospodin Juseong Maeng, student iz Južne Koreje koji je održao vrlo interesantno predavanje o svojoj domovini. U drugom dijelu predavanja naš gost je učenicima predočio svoje dojmove prikupljene tijekom jednogodišnjeg boravka u Hrvatskoj. Predavanje je učenicima bilo posebno zanimljivo zbog šarmantne upotrebe kombinacije engleskog i hrvatskog jezika, koji je gospodin Maeng u tako kratkom vremenu vrlo dobro naučio. Na zamolbu učenika predavač se je svojim slušateljima obratio i na korejskom jeziku i podučio ih je nekim osnovnim izrazima.

Osim učenika 1a i 1b razrednih odjela na predavanju su bili nazočni i ostali zainteresirani učenici i nastavnici. Predavanje je organizirala prof. Plazek-Bogojević kao voditeljica Stručnog vijeća nastavnika jezične grupe predmeta naše gimnazije.

Slike se nalaze u foto galeriji