Mjesec borbe protiv ovisnosti obilježen predstavljanjem istraživačkih radova učenika i odlaskom na humanitarni koncert Lige protiv raka KCKŽ
Autor: Irena Tišljar, 1. 12. 2016.

Prošli tjedan u srijedu, 23. studenog održano je predstavljanje istraživačkih radova povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti.
Učenica Lorena Švaco predstavila je rezultate projekta "Zajedno protiv pušenja", Sara Ritonja istraživački rad "Molekularna gastronomija" a Laura Lončar istraživački rad "Teorija determinističkog kaosa". Svakim radom dotaknuta je tema ovisnosti uz kratku diskusiju s prisutnim učenicima i gostima o mogućnostima i načinima odabira zdravog načina života.

U četvrtak 24. studenog su dvoje učenika i profesorica Irena Tišljar koja je ujedno član Predsjedništva županijske Lige protiv raka te koordinatorica projekta "Zajedno protiv pušenja" bili ispred đurđevačke gimnazije na tradicionalnom humanitarnom koncertu Lige.

Predavanje slike!

Koncert Lige protiv raka KCKŽ!