Erasmus + IMAGINE ekipa u švedskom Bodenu!
Autor: Irena Tišljar, 31. 1. 2017.

Đurđevačka Erasmus + IMAGINE ekipa je ovaj tjedan u švedskom gradu Bodenu na prvoj mobilnosti nakon transnacionalnog susreta koji se održao tijekom studenog u našoj gimnaziji. Projekt je usmjeren na promicanje tolerancije, jednakosti i ljudskih prava. U švedski Boden otputovali su Jan Fusić iz 1.a, Josipa Kadežabek iz 1.b, Miljana Banjac i Leonarda Karlovčan iz 2.b te David Islam iz 3.a u pratnji profesorica Ane Huzjak Kišivan, Jasne Horvat Vlahović i Dušanke Vergić.

Škole partneri u ovom projektu srednje su škole iz Švedske, Italije, Francuske, Španjolske i Rumunjske. Sudjelovanjem u mobilnosti u Švedskoj naši će učenici i nastavnice imati priliku na tjedan dana učiti o tuđoj kulturi i načinu života kroz direktni kontakt sa svojim vršnjacima i kolegama. Tema modula u Švedskoj je ravnopravnost spolova.

Slike