Održana integrirana terenska nastava iz geografije, povijesti i biologije!
Autor: Irena Tišljar, 24. 3. 2017.

Đurđevački gimnazijalci obilježili su Svjetski dan voda terenskom integriranom nastavom  i potpuno uživali u radu na drugačiji način.
Kroz integriranu nastavu geografije, povijesti i biologije učenici su pomoću iskustvenog i istraživačkog učenja došli do vrijednih saznanja i ishoda koji im pomažu spoznati vrijednost ljepota i povijesti vlastitog zavičaja.
Posjetili smo izvrsni novootvoreni Interpretacijski centar Picokijade u Starom gradu te posjetili Tomicu, Dinu i Đurđicu na obostrano zadovoljstvo i oduševljenje. Pohvaljujemo profesore Josipa Horvata, Zdravka Leščana i Irenu Tišljar zbog suradnje i poticanje na učenje na drugačiji način.

Slike pogledajte ovdje!