Profesionalna orijentacija u 8.razredima
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 15. 5. 2017.

Članovi vršnjačke podrške POINT su i ove školske godine zajedno s pedagoginjom i voditeljicom POINT-a,  Jasnom Horvat Vlahović posjetili OŠ Kloštar Podravski i područnu školu Podravske Sesvete, OŠ Ferdinandovac, OŠ Molve, OŠ F.V. Šignjar Virje i OŠ Ivana Lackovića Croate Kalinovac te ugostili zainteresirane učenike osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac s ciljem profesionalne orijentacije. Radionice i razgovor u 8.razredima  su vodili educirani  učenici (članovi vršnjačke podrške POINT i Erasmus tima), a cilj radionice je jačanje komunikacijskih vještina. Nakon radionice su učenici 8.razreda  imali priliku razgovarati sa srednjoškolcima o srednjoj školi, o očekivanjima koja imaju od srednje škole, strahovima i o tome što znači biti srednjoškolac.

Kako je naša škola u Erasmus+ projektu IMAGINE u sklopu kojeg učenici provode i sudjeluju na različitim radionicama, učenici su proveli radionicu iz projekta „Upoznajmo se na drugi način“.

Pohvaljujemo i zahvaljujemo učenicima koji su vodili radionice u 8.razredima na satovima razrednika.

Voditelji radionica: Ivana Miletić, Ana Pačko, Klara Račan, Paula Leščan, Dora Kudumija, Pavao Šogorić, Lovro Molnar, Ana Ređep, Ivana Kolarić, Gabriela Turković, Ivana Dergez, Marta Pintarić, Lorena Švaco, Marija Petrović, Dea Patačko, Anja Vujčić, Gordana Šogorić, Lea Matulec, Miljana Banjac, Leonarda Karlovčan, Tena Picek i Luka Patačko.