Večer čokolade
Autor: Irena Tišljar, 1. 2. 2018.

U petak, 26. siječnja 2018. na satu biologije održana je "Večer čokolade" kao dio eko projekta "Održivi razvoj". Zajedničkim radom, osmišljavanjem aktivnosti i podjelom odgovornosti  uz poticanje na kritičko mišljenje i postavljanje analitičkih pitanja vezanih uz tematiku čokolade, učenici 3.b uspjeli su na zanimljiv način povezati bitne osnove Odgoja i obrazovanja za održivi razvoj a to su: učiti činiti, učiti učiti, učiti biti te učiti činiti i raditi zajedno.
Okupljenima je prikazana prezentacija o povijesti čokolade i njezinim svojstvima na organizam. Prezentaciju o čokoladi osmislili su Antonio Rusak i Karla Markač. Zanimljivi kviz o čokoladi vodili su Sandra Spitek i Ivan Presečan. Učenici 3.b razreda pripremili su za sve prisutne ukusne čokoladne delicije.

Ako želiš srce veselo i zdravo s mjerom jedi čokoladu,to je ono pravo!

Ona štiti srce od srčanih boli jer u njoj se nalaze korisni polifenoli.

Bila crna,smeđa ili bijela u trenu nestaje ona cijela!

Nepoznati autor

Fotogalerija