Interaktivno predavanje The US Education System – radionica američke kulture na engleskom jeziku
Autor: Nevenka Lončar, 12. 4. 2018.

12.04.2018. u našoj gimnaziji je gostovao gospodin Michael Soucie, voditelj klubova za učenje engleskog jezika u Hrvatsko-američkom društvu koje već više od 20 godina pruža mogućnost usavršavanja engleskog jezika učenicima osnovnih i srednjih škola. Gospodin Soucie je za učenike 2b razreda i njihove goste iz 1a, 1b, 2a, 3a i 3b razreda održao devedeset-minutno interaktivno predavanje The US Education System – radionica američke kulture. Radionica je sadržavala uvod o SAD-u, pregled programa Hrvatsko-američkog društva i interaktivno predavanje o obrazovnom sustavu u SAD-u, nakon čega je uslijedio interaktivni kviz znanja o Americi. Pobjednica kviza je Gloria Pavlović, učenica 2b razreda kojoj je gospodin Soucie kao nagradu uručio knjigu.

Hvala Ljiljani Plazek Bogojević, profesorici mentorici engleskog jezika na organizaciji ovog uspješnog susreta.