Gimnazijski sv. Nikola i krampus
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 10. 12. 2019.

I ove godine su gimnazijski sv.Nikola i krampus na dan Sv. Nikole već po 15.put posjetili male prijatelje Osnovne škole Đurđevac, Odjel za učenike s teškoćama u razvoju. Sv. Nikola i krampus su imali i pomoćnike (zainteresirane učenike i članove učeničke zadruge Zajik) koji su s pedagoginjom posjetili školi, a učenici su ih dočekali s prigodnim programom, pjesmom i recitacijom. Nakon programa i  podjele darova, druženje se nastavilo u opuštenoj atmosferi i zajedničkoj radionici izrade sv.Nikole od papira i kartona. Na inicijativu Vijeća učenika,  u ovoj akciji su sudjelovali svi učenici i nastavnici naše Gimnazije koji su svojim doprinosom omogućili darivanje  slatkiša. Članovi učeničke zadruge Zajik su za tu priliku  oslikali  cipele koje će ukrasiti razredne odjele i podsjećati učenike na zajedničko druženje.  Zahvaljujemo svim učenicima koji su svojim doprinosom uljepšali susret sa učenicima Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, a posebno sv.Nikoli i krampusu koji su posjetili i naše gimnazijske razrede te članovima zadruge Zajik i voditeljici Mihaeli Lončar za izradu poklona.

Iz medija:

Slike se nalaze u prilogu.

Priloženi dokumenti:
slike_sv.Nikola.docx (2.26 MB)